Benim Özsüt Pastam Yarışması

Mutluluk tadında pastalar 5.kez yarıştı! Yarışma jürisi için lütfen tıklayınız » »

5. Benim Özsüt Pastam Yarışması sona erdi. Yaratıcılığına ve lezzetine güvenen pastacılar, en özel pastalarını hazırladı, yarışmaya katıldı... Şampiyonlarımız belirlendi...

5. Benim Özsüt Pastam Yarışması Şampiyonlarımız5. Benim Özsüt Pastam Yarışması Finalinden Renkli GörüntülerMutluluk tadında pastaların sahibi Özsüt, bu yıl beşincisini düzenlediği Benim Özsüt Pastam yarışması ile Türkiye'nin yeni tadlarını keşfetmeye devam ediyor.

Bu yıl Türkiye'nin dört bir yanından toplam 1000'e yakın katılımcının başvurduğu yarışmanın finali, 12 Nisan 2014 tarihinde Sheraton İstanbul Ataköy Hotel'de gerçekleştirildi ve kazananlar belirlendi. Jürinin de en az yarışmacılar kadar ter döktüğü yarışmanın birincisi Yaz Güneşim isimli pastası ile Hülya Kayalar, ikincisi Mürverin Böğürtlen Rüyası isimli pastası ile Nurşen Şensoy, üçüncüsü Rüyacı Vişne isimli pastası ile Yeliz Hincal oldu. Frenk Üzümlü Lavanta isimli pastası ile Nil İnci Özel, jüri özel ödülüne layık görüldü.

Gülhan Kara moderatörlüğünde ve Philips'in ürün sponsorluğunda gerçekleşen yarışmada, jüri üyeleri Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu, Jess Molho, Nedim Atilla, Elif Korkmazel, Devletşah Özcan, Aslıhan Karagöz, Esra Düzdağ, Gökmen Sözen ve Özsüt Pasta Şefi, finalistlerin iddialı pastalarını deneyimleyerek Türkiye'nin mutluluk tadında pastalarını belirledi. Birbirinden eğlenceli anlara sahne olan yarışmanın birincisi Hülya Kayalar 7 bin 500 TL'nin sahibi olurken Yaz Güneşim pastası ise Özsüt 2014 Yaz Menüsü'nde yerini alacak. Yarışmada ikincisi 5 bin TL, üçüncüsü ise 2 bin 500 TL ile ödüllendirildi.

Facebook Like
Sütlü Tatlı