Franchising Sistemi

KAZANÇLI BİR YATIRIMLA ÖZSÜT BAYİSİ OLMANIN AYRICALIKLARINI YAŞAYIN...

1938 yılında İzmir'de Kemeraltı çarşısı içinde 16 m² küçük bir dükkanda başlayan tatlı serüvenimiz 79 yıl sonra bugün Türkiye'nin 46 şehirde ve Azerbeycan Bakü'de bulunan 180'in üzerinde mağaza ile devam etmektedir. Özsüt markasını yurt içi ve yurt dışında, kaliteli ürün ve hizmetin peşinde koşan müşterilerimize ulaştırabilmek için 1996 yılından itibaren Franchising sistemi ile büyümeye devam ediyoruz. Sürekli büyüyen ailemize katılmak için siz de başvuru formunu doldurabilirsiniz.

1. BAŞVURU

Özsüt Bayisi olmanın ilk adımı Özsüt Bayi başvuru formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formumuza internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2. ÖN GÖRÜŞME VE DAVET

Franchising ekimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3. ÖN PROTOKOL VE LOKASYON

Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekâna birlikte karar verilir.

4. SÖZLEŞME

Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5. MİMARİ PROJE

Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini, sunar ve inşaat başlar.

6. PERSONEL ALIMI / EĞİTİMİ

İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

7. ŞUBE AÇILIŞI

Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

BAŞVURU SÜRECİ

Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için öncelikle web sitemize üye olur ve sitemizde bulunan başvuru formunu doldurur.