Kahveler » Sıcak Kokteyller » Soğuk Kokteyller
En iyinin peşinden koşma tutkusu, daima bizimle!

Her geçen gün yeni çeşitler ve tatlarla zenginleştirdiğimiz Özsüt menüsü, yıllar içinde bugünkü halini aldı. Sürekli geliştirdiğimiz özel tarifleri ve özgün dünya lezzetlerini, 1938 yılından bugüne Türk damak tadına uygun hale getirerek tutku ile sunuyor ve taşıyoruz.

Fransa'nın en seçkin kahve üreticisi Cafés Richard'ın Özsüt için özel olarak hazırladığı kahve çeşitlerini sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Etiyopya, Brezilya, Kenya, Meksika, Kolombiya, Hindistan gibi en kaliteli kahve ağaçlarının bulunduğu bölgelerden toplanan kahve çekirdekleri ile hazırlanan yöresel filtre kahveler, özel harman kahveler, sıcak ve soğuk kahve kokteylleri ile son derece geniş bir çeşitliliğe sahip menümüzde, kendinize uygun bir lezzet mutlaka bulacaksınız.

Şimdi Özsüt'ün usta baristalarının elinde hazırlanan doyumsuz lezzetlerin tadını çıkarma zamanı! Her bir pastaya özenle şekil verirken ve kahvenizi tam istediğiniz gibi sunarken hissettiğimiz mutluluğu, sizin de tatmanızı dileriz... Keyifli içimler!* Mağazalarımızda servis edilen ürünler sitedeki görseller ile farklılık gösterebilir.
Sütlü Tatlı