Büyüme Stratejimiz

180’den fazla şubesiyle Türkiye’nin en büyük tatlı zincirlerinden Özsüt, güven ve istikrarla büyümeye devam ediyor.

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor.

STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Markanın bu yatırımlar doğrultusunda, Azerbaycan Bakü’de iki mağazası bulunuyor. Özsüt'ün ürün gamı içerisinde sütlü tatlılar, pastalar, unlu mamüller, dondurma, kaymak, çikolata, sıcak – soğuk içecekler ve yerelden evrensele ulaşan özel lezzetler yer alıyor. Sütlü tatlı ve pasta ürün grubunda "Tatlı Mola" markası ile organize perakende sektöründe de faaliyet gösteren Özsüt, birçok firmanın kendi markasına özel üretimler gerçekleştiriyor.

Özsüt, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle eğitim, danışmanlık, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birçok desteği sağlıyor. Yatırımınızın en hızlı geri dönüş şeklini size sunuyor.