Bizler Özsüt’te şu ilkeler ışığında çalışmalarımızı sürdürüyoruz:

Müşteri Odaklılık

Misafirlerimizin en keyifli anlarına eşlik etmek önceliğimizdir. Günü geldiğinde bir fincan kahveyle yıllarca sürecek dostlukları pekiştirir, günü geldiğinde bir dilim pasta eşliğinde büyük mutlulukları kutlarız. Birbirinden leziz ürünlerimizi, kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizle nezih bir ortamda sunarız.

Kalite

Anadolu’nun yerel üreticileri tarafından yetiştirilen doğal lezzetlerden yurt dışından ithal ettiğimiz orijinal ürünlere kadar tüm hammaddelerimiz, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri sürecinden titizlikle geçtikten sonra misafirlerimize sunarız. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu katkı maddesine yer vermeyiz. Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olarak, her yaştan misafirimize taze, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşarız.

Yaratıcılık

Maharetli ustalarımızla birlikte, dede yadigarı reçetelerle hazırlanan geleneksel lezzetlerimizden dünya mutfaklarına uzanan zengin bir menü sunarız. Misafirlerimize yeni lezzet deneyimleri yaşatmak için şeflerimizin eğitimini her konuda destekler, onların gelişimlerine lerine yatırım yaparız. Mutfağımızda şeflerimizin yaratıcılığını özgürce sergiledikleri bir ortam yaratırız.

Bayi Memnuniyeti

Bayilerimizle dürüst ve şeffaf iletişim temelli bir iş ortaklığı kurarız. Yatırımcılarımıza tüm bilgi birikimimizi ve desteğimizi sunar, memnuniyet ve kazanç anlamında yüksek standartlarını sürdürebilmeleri adına sürekli çalışmalar yaparız.

Girişimcilik

Türkiye’nin en köklü markalardan biri olmanın getirdiği sorumlulukla hareket eder, yeni yatırım ve istihdamlarla ülkemize ve insanımıza katkı sağlarız. Ar - Ge’ye, teknolojiye, markalaşmaya değer verir, geleneksel lezzetlerimizi yurt içinde ve yurt dışında tanıtmayı hedefleriz.

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve mesleki yetkinliklerini yansıtmaları ve geliştirmeleri adına kendileri için en iyi çalışma ortamını sağlarız. Fikirlerine değer verir, gerek çalışma gerekse sosyal ortamlarda farklı kültürlere saygı gösteririz. İnsana, topluma, çevreye saygılı yaklaşım, vazgeçilmez ilkemizdir.