Franchising

Sürdürülebilirlik Politikamız

Özsüt hizmet verdiği, Türkiye’deki bayi ağının bulunduğu bölgelerde ve yeni yatırımlarının hayata geçeceği alanlarda o bölgenin ekonomik ve demografik özelliklerine, bölge halkının ihtiyaçlarına ve değerlerine dayanan; tüm iş ortaklarına ve müşterilerine karşı var olan sorumlulukları ortaya koyacak şekilde tasarlanmış bir işleyiş yapısına sahiptir. Kendi üzerine düşen görev ve sorumlulukların bilincinde olarak “sürdürülebilir” çalışma politikaları ile öncelikle iş ortaklarına ve hizmet verdiği müşterilerine duyduğu sorumluluğu faaliyet alanlarına entegre etmeyi benimsemiştir.

Özsüt 1938 yılında İzmir Kemeraltında ilk mağazasını açtığı günden itibaren mağazaları ve ürün çeşitleri ile büyüten, her sene yeni yatırımlar için bütçesi olan ve bunu en doğru şekilde kullanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

Özsüt’ün sürdürülebilirlik politikasının en başında bünyesindeki profesyenel yönetim kadrosu ile hedeflerini iş ortakları ile birlikte tek ses olarak devam ettirmek gelmektedir. Özsüt, sürdürülebilirliğin başarılı yatırımlarla gerçekleşeceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu bağlamda ilk kurulduğu günden bugüne kadar sektörel bilgi birikimini Türkiye’nin her ilindeki yeni iş ortaklarına ve insanımıza aktarma sorumluluğu ile büyüme hedefini gerçekleştirmektedir.

Özsüt’ün sürdürülebilirlik politikasının bir diğer unsuru da en iyi hizmeti ve kaliteli, doğal malzemeler ile üretilen ürünlerini rekabetçi fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktır. Özsüt, koşulsuz müşteri memnuniyetinin başarıya giden yolun temeli olduğu bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Özsüt, insana ve aile birliğine verdiği değerleri kendi bünyesinde hassasiyetle uygulayarak, kendi bünyesindeki çalışanlarına kişisel ve kariyer gelişimleri için, bayilerine ve bayi çalışanlarına da sağlık bakanlığının yayınladığı kanun ve düzenlemeler başta olmak üzere ihtiyaçları olan eğitimlerin verilmesini sağlamaktadır.

Özsüt, sürdürülebilirlik politikalarına sadık kalarak büyüme ivmesini devam ettirmektedir.

Büyüme Stratejimiz

180’den fazla şubesiyle Türkiye’nin en büyük tatlı zincirlerinden Özsüt, güven ve istikrarla büyümeye devam ediyor.

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor.

STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Markanın bu yatırımlar doğrultusunda, Azerbaycan Bakü’de iki mağazası bulunuyor. Özsüt'ün ürün gamı içerisinde sütlü tatlılar, pastalar, unlu mamüller, dondurma, kaymak, çikolata, sıcak – soğuk içecekler ve yerelden evrensele ulaşan özel lezzetler yer alıyor. Sütlü tatlı ve pasta ürün grubunda "Tatlı Mola" markası ile organize perakende sektöründe de faaliyet gösteren Özsüt, birçok firmanın kendi markasına özel üretimler gerçekleştiriyor.

Özsüt, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle eğitim, danışmanlık, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birçok desteği sağlıyor. Yatırımınızın en hızlı geri dönüş şeklini size sunuyor.

Franchising Sistemimiz

Kazançlı Bir Yatırımla Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın...

1996 yılından itibaren franchising ile istikrarlı bir şekilde büyüyen Özsüt, ülkemizde bu sistemi en iyi uygulayan markaların başında gelmektedir. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek veren Özsüt, yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunar.

Sürekli büyüyen ailemize katılmak için siz de başvuru formunu doldurabilirsiniz.

1. Başvuru

Özsüt bayisi olmanın ilk adımı, Özsüt Bayi Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formumuza internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2. Ön Görüşme ve Davet

Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3. Ön Protokol ve Lokasyon

Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

4. Sözleşme

Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5. Mimari Proje

Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

6. Personel Alımı / Eğitimi

Şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak mağazayı ve ekibi açılışa hazır hale getirir.

7. Şube Açılışı

Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

Başvuru Süreci

Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için web sitemize üye olduktan sonra başvuru formunu doldurabilir.

Bayilik Başvuru Formu

Neden Özsüt?

Kazançlı Bir Yatırımla Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın...

Özsüt, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle egˆitim, danışmanlık, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birc¸ok destek sunuyor. Tüm bunlar, yatırımınızın size en hızlı şekilde geri dönüşünü sağlıyor.

80 yıllık köklü bir hikayenin parçası olan Özsüt bayileri, Türkiye’nin en tanınan ve sevilen markalarından birinin temsilcisi olarak, pazar potansiyellerine çok daha kolay erişebiliyor. Daha önce bu sektörde faaliyet göstermemiş yatırımcılar dahi, Özsüt’ün eğitim, pazarlama ve satış desteği ile başarılı ve kazançlı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Özsüt, on binlerce misafirine zengin bir lezzet dünyasını sunarken, yatırımcıların da yaptıkları işten keyif almalarını ve Özsüt’ün getirdiği kazançla finansal güçlerine güç katmasını hedefliyor. Eğer girişimci bir ruh ve başarma tutkusuna sahip iseniz, Özsüt’ün büyük ailesinin bir bireyi olmak çok kolay.

Neden Özsüt?

Özsüt’te Franchise Olmanın Avantajları

Franchise'larımıza Verdiğimiz Destekler