Franchising Sistemimiz

Kazançlı Bir Yatırımla Özsüt Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın...

1996 yılından itibaren franchising ile istikrarlı bir şekilde büyüyen Özsüt, ülkemizde bu sistemi en iyi uygulayan markaların başında gelmektedir. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek veren Özsüt, yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunar.

Sürekli büyüyen ailemize katılmak için siz de başvuru formunu doldurabilirsiniz.

1. Başvuru

Özsüt bayisi olmanın ilk adımı, Özsüt Bayi Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formumuza internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2. Ön Görüşme ve Davet

Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3. Ön Protokol ve Lokasyon

Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

4. Sözleşme

Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5. Mimari Proje

Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

6. Personel Alımı / Eğitimi

Şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak mağazayı ve ekibi açılışa hazır hale getirir.

7. Şube Açılışı

Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

Başvuru Süreci

Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için web sitemize üye olduktan sonra başvuru formunu doldurabilir.